Tallinnas avati peale aastast pausi uus tankla

Автор/источник фото: olerex.ee.
Peale enam kui aasta pikkust pausi avati Tallinnas täisteenindusjaam – Eesti suurim kütusemüüja Olerex ehitas Sõpruse puiestee ja Linnu tee ristmiku vahetusse lähedusse oma uue teenindusjaama.

ПодробнееTallinnas avati peale aastast pausi uus tankla

Mustamäe linnaossa plaanitakse kõrghoonet

Tallinna linnavalitsus algatab homsel istungil Mustamäe Keskuse naabruses asuvate kinnistute detailplaneeringu koostamise ning ühtlasi planeeringuga kavandatava ehitustegevuse keskkonnamõju strateegilise hindamise.

Mustamäe linnaosas asuvatele Sääse tn 4, 6, 8 ja 10 kinnistutele detailplaneeringu koostamise eesmärk on luua võimalus alale kuni 29-korruselise äri- ja eluhoone ning kuni 5-korruselise ärihoone ehitamiseks.

ПодробнееMustamäe linnaossa plaanitakse kõrghoonet

Maanteeameti e-teeninduse keskkonnas saab juhiluba vahetada

Alates tänasest, 18. septembrist saab Maanteeameti e-teeninduse keskkonnas juhiluba vahetada. Peamiselt puudutab see sõidukijuhte, kelle loa kehtivusaeg hakkab ümber saama. Nüüd ei pea selle toimingu jaoks enam liiklusregistri büroosse tulema ning samuti on e-teeninduses vormistatud juhiloa vahetus ka tunduvalt odavam – ainult 20 eurot tavalise 26 euro asemel.

ПодробнееMaanteeameti e-teeninduse keskkonnas saab juhiluba vahetada

Haiglate ja tervishoiutöötajate esindajad jätkavad läbirääkimisi palgatõusu teemal

Eesti Haiglate Liit jätkab esmaspäeval läbirääkimisi tervishoiutöötajate esindusliitudega. Laual on jätkuvalt palgateema, aga ka töötajate täienduskoolitust puudutav.

Haiglate Liidu esimehe Urmas Sule sõnul andis vahepealne aeg võimaluse teha läbirääkimiste jätkamiseks vajalikke ettevalmistusi, vahendasid ERRi raadiouudised.

ПодробнееHaiglate ja tervishoiutöötajate esindajad jätkavad läbirääkimisi palgatõusu teemal

Mahajäetud Õismäe ja Mustamäe koolimajades põlesid taas klassiruumid

Eile õhtul sai päästeamet Tallinnas väljakutse nii Õismäe kui Mustamäe mahajäetud koolimajadesse.

Mõlemal juhul arvatakse, et tulekahju põhjuseks oli süütamine.

Kell 19.03 teatati häirekeskusele tulekahjust Tallinnas Õismäe teel. Päästjate saabudes põles mahajäetud endise Õismäe humanitaargümnaasiumi koolimaja kolmandal korrusel klassiruum. Tulekahju likvideeriti kella 19.43 ajal.

ПодробнееMahajäetud Õismäe ja Mustamäe koolimajades põlesid taas klassiruumid

Scroll back to top