Mustamäe linnaossa plaanitakse kõrghoonet

Tallinna linnavalitsus algatab homsel istungil Mustamäe Keskuse naabruses asuvate kinnistute detailplaneeringu koostamise ning ühtlasi planeeringuga kavandatava ehitustegevuse keskkonnamõju strateegilise hindamise.

Mustamäe linnaosas asuvatele Sääse tn 4, 6, 8 ja 10 kinnistutele detailplaneeringu koostamise eesmärk on luua võimalus alale kuni 29-korruselise äri- ja eluhoone ning kuni 5-korruselise ärihoone ehitamiseks.

ПодробнееMustamäe linnaossa plaanitakse kõrghoonet

Maanteeameti e-teeninduse keskkonnas saab juhiluba vahetada

ELJuhilubaAlates tänasest, 18. septembrist saab Maanteeameti e-teeninduse keskkonnas juhiluba vahetada. Peamiselt puudutab see sõidukijuhte, kelle loa kehtivusaeg hakkab ümber saama. Nüüd ei pea selle toimingu jaoks enam liiklusregistri büroosse tulema ning samuti on e-teeninduses vormistatud juhiloa vahetus ka tunduvalt odavam – ainult 20 eurot tavalise 26 euro asemel.

ПодробнееMaanteeameti e-teeninduse keskkonnas saab juhiluba vahetada

Haiglate ja tervishoiutöötajate esindajad jätkavad läbirääkimisi palgatõusu teemal

haiglaEesti Haiglate Liit jätkab esmaspäeval läbirääkimisi tervishoiutöötajate esindusliitudega. Laual on jätkuvalt palgateema, aga ka töötajate täienduskoolitust puudutav.

Haiglate Liidu esimehe Urmas Sule sõnul andis vahepealne aeg võimaluse teha läbirääkimiste jätkamiseks vajalikke ettevalmistusi, vahendasid ERRi raadiouudised.

ПодробнееHaiglate ja tervishoiutöötajate esindajad jätkavad läbirääkimisi palgatõusu teemal

Mahajäetud Õismäe ja Mustamäe koolimajades põlesid taas klassiruumid

shkola-na-akadeemia-150x150Eile õhtul sai päästeamet Tallinnas väljakutse nii Õismäe kui Mustamäe mahajäetud koolimajadesse.

Mõlemal juhul arvatakse, et tulekahju põhjuseks oli süütamine.

Kell 19.03 teatati häirekeskusele tulekahjust Tallinnas Õismäe teel. Päästjate saabudes põles mahajäetud endise Õismäe humanitaargümnaasiumi koolimaja kolmandal korrusel klassiruum. Tulekahju likvideeriti kella 19.43 ajal.

ПодробнееMahajäetud Õismäe ja Mustamäe koolimajades põlesid taas klassiruumid

Põlengutest räsitud tühi koolihoone Mustamäel lammutatakse

Akadeemia tee 30 hoone põleng 16. augustil . Foto: ERRMustamäe linnaosa vanem Helle Kalda sõlmis täna lepingu Akadeemia teel asuva paljukannatanud koolihoone lammutamiseks.

Lammutustöödega alustatakse juba järgmisel nädalal ning tööde tähtaeg on 1. november.

Viimati toimus tühjana seisvas koolihoones tulekahju augusti keskpaigas, kokku käisid päästjad hoonet kustutamas sel suvel seitse korda.

ПодробнееPõlengutest räsitud tühi koolihoone Mustamäel lammutatakse

“Autovaba päev 2014” toimub Mustamäel

den-bez-mashin-1-150x150«Autovaba päev 2014″ toimub 21.septembril kell 10-16:00 Mustamäel, Männipargis.

Päevajuhid on Tõnis Milling ja Marek Sadam

Männipargi ala

Liikluse ümberkorraldused:
Autovabal päeval suletakse liiklus Keskuse tänaval kell 9:30-16:30 Ehitajate tee ja Mustamäe tee vahel. Sel ajal on keelatud parkimine Keskuse tänaval pargiäärsel poolel. Trollide nr 4 ja 9 lõpp-peatus viiakse selleks ajaks Keskuse seisuplatsile, mistõttu trollid ei peatu Ehitajate tee ja Männi peatustes.

Подробнее“Autovaba päev 2014” toimub Mustamäel

Tõnismäe valveapteek pole ajutiselt ööpäev läbi avatud

Tavapäraselt ööpäev läbi avatud Tõnismäe valveapteek on septembris renoveerimistööde tõttu tööpäeviti päevasel ajal suletud.

7.-24. septembrini on Tõnismäe Südameapteek päevasel ajal kella 8-18 suletud ning inimesed saavad ravimeid ja tervisetooteid osta Tõnismäe polikliiniku apteegist, mis asub Hariduse tänaval.

ПодробнееTõnismäe valveapteek pole ajutiselt ööpäev läbi avatud

Mustamäel sõitis autojuht otsa maja ees kõndinud naisele ning põgenes

Eile hilisõhtul sõitis Tallinnas Mustamäel autojuht otsa maja ees kõndinud noorele naisele ning põgenes sündmuskohalt.

29. augustil kella 22.53 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas E. Vilde tee 76 juures, kus Peugeot Boxer sõitis otsa maja ees kõndinud 24-aastasele Svetlanale.

Pärast liiklusõnnetust sõitis Peugeot peatumata edasi, jäi seisma Mustamäe tee 173 maja ees ning juht põgenes.

ПодробнееMustamäel sõitis autojuht otsa maja ees kõndinud naisele ning põgenes